2.9.11

Laureaci FAMY

FAMA dobiegła już końca. 
Dla warsztatów krytyki i grupy artystycznej wieści bardzo dobre. 

Wśród laureatów znalazło się aż siedem (w porywach osiem) osób z nami związanych! 

Tytuł HONOROWEGO LAUREATA FESTIWALU za wysoki poziom swoich prezentacji, otrzymały m.in. w kategorii "sztuki plastyczne" Magdalena Sawicka i grupa Kuku Kuku (Katarzyna Kukuła, Agata Kus) z ASP w Krakowie (a także Szymon Piasta z Politechniki Radomskiej), zaś w kategorii "dziennikarz - Tomasz Płomiński. 

NAGRODĘ IM. MARKA KASZA dla najlepszego dziennikarza festiwalu otrzymały Joanna Figarska i Magdalena Zięba – Kierownice gazety „Famazine”

Związana z warsztatem krytycznym Marta Marciniak otrzymała z kolei NAGRODĘ IM. MARIANA REDWANA, przyznawaną za poziom prezentowanych tekstów i całokształt prac związanych z literaturą na festiwalu (razem z Karoliną Iwańczyk). 

Wszystkim Laureatkom i Laureatom serdecznie gratuluję!


2 komentarze:

 1. Anonimowy2/9/11 16:31

  No dobrze, nagrody nagrodami, jak juz sa to trzeba je przyznac, ale co sie tam interesujacego wydarzylo?

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Anonimowy,
  Twoja szybkość reakcji i czujność jest nie do przecenienia. Mam nadzieję, że dotyczy także wydarzeń nie firmowanych przeze mnie.
  Osiągnięcia Famy możesz śledzisz na profilu Facebookowym, a także w internetowych wydaniach Gazety Wyborczej (edycja szczecińska), Wyspiarza czy portalu iświnoujście.
  Co do mnie, to powiem tyle, że jeśli przypadkiem się składa, że jesteś dyrektorem jakiejś instytucji kultury albo decydujesz o jakimś programie, to - jako prowadząca jeden z warsztatów i selekcjonująca osoby biorące udział w Famie - radzę zainteresować się laureatami,póki nie jest za późno. Wkrótce zamieszają w polskiej kulturze.

  OdpowiedzUsuń